VICTOR REINZ Set de garnituri pentru chiulasă 02-11086-02
509,00 lei
În stoc
Stare
Nou
Descrierea produsului
Detalii despre produs
Această piesă are marca VICTOR REINZ și codul de catalog RNZ 02-11086-02. Pentru comparația cu alte piese sunt disponibile referințele de catalog 464.560 și D90508-00.
Specificații
Parametri tehnici
Compară valorile importante ale produsului înainte de cumpărare.
- Articol suplimentar / informații suplimentare
- Cu simering supapă
- Articol suplimentar / informație suplimentară 2
- Fără garnitură galerie evacuare
- Numai împreună cu
- 14-19487-01
Vehicule compatibile
Deschide marca și modelul pentru a verifica motorizările compatibile cu această piesă.
Dacia
11 motorizări
DOKKER caroserie închisă/monovolum 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 100 (FENU) | din 2019/08 până în 2021/12 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 130 (FENE) | din 2019/08 până în 2021/12 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
DOKKER monovolum (KE_) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 100 (KENU) | din 2019/08 până în 2021/12 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 130 (KENE) | din 2019/03 până în 2021/12 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
DUSTER (HM_) 5 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 130 (HMMF) | începând cu 2019/01 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 130 4x4 (HMMF) | începând cu 2019/01 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 130 4x4 (HMMF) | începând cu 2019/01 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 150 (HMM3) | începând cu 2019/01 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 150 4x4 (HMM3) | începând cu 2019/01 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
LODGY (JS_) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 100 (JSNU) | începând cu 2019/01 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 130 (JSNE) | începând cu 2019/01 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
Mercedes-Benz
35 de motorizări
A-CLASS (W177) 6 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| A 160 (177.082) | începând cu 2018/06 | benzină / 80 kW | Vezi motorizarea |
| A 180 (177.084) | începând cu 2018/06 | benzină / 100 kW | Vezi motorizarea |
| A 200 (177.087) | începând cu 2018/03 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| A 200 (177.087) | începând cu 2018/06 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
| A 200 4-matic (177.088) | începând cu 2020/10 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| A 250 e (177.086) | începând cu 2019/08 | benzină / electric / 160 kW | Vezi motorizarea |
A-CLASS sedan (V177) 5 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| A 180 (177.184) | începând cu 2019/04 | benzină / 100 kW | Vezi motorizarea |
| A 200 (177.187) | începând cu 2018/09 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| A 200 (177.187) | începând cu 2018/09 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
| A 200 4-matic (177.188) | începând cu 2020/10 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| A 250 e (177.186) | începând cu 2019/08 | benzină / electric / 160 kW | Vezi motorizarea |
B-CLASS Sports Tourer (W247) 6 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| B 160 (247.082) | începând cu 2019/04 | benzină / 80 kW | Vezi motorizarea |
| B 180 (247.084) | începând cu 2018/12 | benzină / 100 kW | Vezi motorizarea |
| B 200 (247.087) | începând cu 2018/12 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| B 200 (247.087) | începând cu 2019/01 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
| B 200 4-matic (247.088) | începând cu 2020/10 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| B 250 e (247.086) | începând cu 2020/06 | benzină / electric / 160 kW | Vezi motorizarea |
CLA (C118) 6 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| CLA 180 (118.384) | începând cu 2019/03 | benzină / 100 kW | Vezi motorizarea |
| CLA 200 (118.387) | începând cu 2019/03 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| CLA 200 (118.387) | începând cu 2019/03 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
| CLA 200 (118.387) | începând cu 2019/03 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| CLA 200 4-matic (118.388) | începând cu 2020/10 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| CLA 250 e (118.386) | începând cu 2020/06 | benzină / electric / 160 kW | Vezi motorizarea |
CLA Shooting Brake (X118) 5 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| CLA 180 (118.684) | începând cu 2019/06 | benzină / 100 kW | Vezi motorizarea |
| CLA 200 (118.687) | începând cu 2019/06 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| CLA 200 (118.687) | începând cu 2019/06 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
| CLA 200 (118.687) | începând cu 2019/06 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| CLA 250 e (118.686) | începând cu 2020/06 | benzină / electric / 160 kW | Vezi motorizarea |
GLA (H247) 4 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| GLA 180 (247.784) | începând cu 2020/07 | benzină / 100 kW | Vezi motorizarea |
| GLA 200 (247.787) | începând cu 2020/02 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| GLA 200 4-matic (247.788) | începând cu 2020/10 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| GLA 250 e (247.786) | începând cu 2020/06 | benzină / electric / 160 kW | Vezi motorizarea |
GLB (X247) 3 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| GLB 180 (247.684) | începând cu 2020/04 | benzină / 100 kW | Vezi motorizarea |
| GLB 200 (247.687) | începând cu 2019/08 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| GLB 200 4-matic (247.688) | din 2019/12 până în 2023/03 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
Nissan
8 motorizări
QASHQAI II (J11, J11_) 3 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 DIG-T | începând cu 2018/08 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 DIG-T | începând cu 2018/08 | benzină / 118 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 DIG-T | începând cu 2020/10 | benzină / 116 kW | Vezi motorizarea |
QASHQAI III (J12) 3 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 DIG-T | începând cu 2021/04 | benzină / electric / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 DIG-T | începând cu 2021/04 | benzină / electric / 116 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 DIG-T pohon vsetkych kolies | începând cu 2021/04 | benzină / electric / 116 kW | Vezi motorizarea |
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 DIG-T | începând cu 2019/04 | benzină / 118 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 DIG-T | începând cu 2021/06 | benzină / 116 kW | Vezi motorizarea |
RENAULT
39 de motorizări
CAPTUR I (J5_, H5_) 4 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 130 (J5NJ, J5NE) | începând cu 2018/03 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 130 (J5NJ, J5NE) | din 2018/03 până în 2019/12 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 150 (J5NK, J5JS) | începând cu 2018/03 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 150 (J5NK, J5JS) | din 2018/03 până în 2019/12 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
CAPTUR II (HF_) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| TCe 130 (HFMF) | începând cu 2020/01 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
| TCe 155 (HFMN) | începând cu 2020/01 | benzină / 113 kW | Vezi motorizarea |
CLIO V (B7_) 1 motorizare
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 130 (B7MF) | începând cu 2019/06 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
EXPRESS caroserie închisă/monovolum 1 motorizare
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 100 (F6MA) | începând cu 2021/05 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
GRAND SCÉNIC IV (R9_) 5 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 115 (R9N9) | din 2018/01 până în 2023/03 | benzină / 85 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 140 (R9NB) | din 2018/01 până în 2023/03 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 | din 2018/01 până în 2023/03 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (R9NC) | din 2018/09 până în 2023/03 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (R9NC) | din 2022/01 până în 2023/03 | benzină / 116 kW | Vezi motorizarea |
KADJAR (HA_, HL_) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 140 (HLNB, HLN1) | începând cu 2018/08 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (HLNC) | începând cu 2018/08 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) 9 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 100 (K9N8) | începând cu 2018/08 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 100 (K9N8) | începând cu 2018/08 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 115 (K9N9) | începând cu 2018/01 | benzină / 85 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 115 (K9N9) | începând cu 2018/01 | benzină / 85 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 140 (K9NB) | începând cu 2018/01 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 140 (K9NB) | începând cu 2018/01 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (K9NC) | începând cu 2018/01 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (K9NC) | începând cu 2018/07 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (K9NC) | începând cu 2018/01 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
MEGANE IV sedan (LVA/M/N) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 115 (LVN9) | începând cu 2018/01 | benzină / 85 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 140 (LVNB) | începând cu 2018/01 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
MEGANE IV hatchback (B9A/M/N_) 5 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 100 (B9N8) | începând cu 2018/08 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 115 (B9N9) | începând cu 2018/01 | benzină / 85 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 140 (B9NB) | începând cu 2018/01 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (B9NC) | începând cu 2018/01 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (B9NC) | începând cu 2018/11 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
SCÉNIC IV (J9_) 4 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 115 (J9N9) | din 2018/01 până în 2022/07 | benzină / 85 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 140 | din 2018/01 până în 2022/07 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 | din 2018/01 până în 2022/07 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (J9NC) | din 2018/09 până în 2022/07 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
TALISMAN (LP_) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 160 (LPNC, LPNB) | din 2021/07 până în 2022/03 | benzină / 116 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (LPNC) | din 2019/01 până în 2022/03 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
TALISMAN Grandtour (KP_) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 160 (KPNC) | din 2019/01 până în 2022/03 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (KPNC) | din 2021/07 până în 2022/03 | benzină / 116 kW | Vezi motorizarea |
Referințe
Referințe de catalog
Compară referințele de catalog, producătorul și tipul piesei înainte de comandă.
464.560ELRING
D90508-00GLASER
Înainte de comandă
Verifică prețul, disponibilitatea, livrarea și condițiile de retur direct pe pagina ofertei de la GafaAuto.ro înainte de comandă.