PURFLUX Filtru de ulei LS1082
Detalii despre produs
Piesa de la PURFLUX este identificată în catalog prin codul PUR LS1082. Pentru comparația cu alte piese sunt disponibile referințele de catalog ADW192105, F026407213, 12683286, 12696048, 12706595 și 25206377.
Producătorul precizează următoarele date tehnice: înălțime – 87 mm și diametru exterior – 76 mm. Înainte de comandă compară informațiile cu datele piesei originale și verifică versiunea exactă a vehiculului.
Parametri tehnici
Compară valorile importante ale produsului înainte de cumpărare.
- Tip filtru
- Filtru insurubabil
- Înălțime
- 87 [mm]
- Diametru exterior
- 76 [mm]
- D3
- 70 [mm]
- D4
- 61 [mm]
- Dimensiune filet 1
- M22 x 1.5
Vehicule compatibile
Deschide marca și modelul pentru a verifica motorizările compatibile cu această piesă.
CADILLAC
7 motorizări
ATS 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 2.0 | începând cu 2013/02 | benzină / 203 kW | Vezi motorizarea |
| 2.0 AWD | începând cu 2013/02 | benzină / 203 kW | Vezi motorizarea |
ATS coupé 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 2.0 | începând cu 2013/02 | benzină / 203 kW | Vezi motorizarea |
| 2.0 AWD | începând cu 2013/02 | benzină / 203 kW | Vezi motorizarea |
CTS 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 2.0 Turbo | începând cu 2013/09 | benzină / 203 kW | Vezi motorizarea |
| 2.0 Turbo AWD | începând cu 2014/01 | benzină / 203 kW | Vezi motorizarea |
XT5 1 motorizare
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 3.6 AWD | începând cu 2016/05 | benzină / 231 kW |
Chevrolet
4 motorizări
CAMARO 1 motorizare
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 6.2 | începând cu 2015/09 | benzină / 339 kW | Vezi motorizarea |
CAMARO cabriolet 1 motorizare
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 6.2 | începând cu 2016/01 | benzină / 339 kW | Vezi motorizarea |
CORVETTE (C7) 1 motorizare
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 6.2 Z06 | din 2014/09 până în 2019/11 | benzină / 485 kW | Vezi motorizarea |
CORVETTE cabriolet (C7) 1 motorizare
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 6.2 Z06 | din 2014/09 până în 2019/11 | benzină / 485 kW | Vezi motorizarea |
Ford USA
2 motorizări
MUSTANG cabriolet 1 motorizare
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 2.3 EcoBoost (P8U) | începând cu 2023/06 | benzină / 198 kW | Vezi motorizarea |
MUSTANG coupé 1 motorizare
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 2.3 EcoBoost (P8T) | începând cu 2023/06 | benzină / 198 kW | Vezi motorizarea |
Opel
57 de motorizări
ADAM (M13) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 | din 2014/07 până în 2018/11 | benzină / 66 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 | din 2014/07 până în 2018/11 | benzină / 85 kW | Vezi motorizarea |
ASTRA K (B16) 9 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 Turbo (68) | din 2015/06 până în 2019/08 | benzină / 77 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 Turbo (68) | din 2018/06 până în 2019/08 | benzină / 66 kW | Vezi motorizarea |
| 1.2 Turbo (68) | din 2019/08 până în 2021/09 | benzină / 81 kW | Vezi motorizarea |
| 1.2 Turbo (68) | din 2019/08 până în 2021/09 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
| 1.2 Turbo (68) | din 2019/08 până în 2021/09 | benzină / 107 kW | Vezi motorizarea |
| 1.4 (68) | din 2015/06 până în 2018/08 | benzină / 74 kW | Vezi motorizarea |
| 1.4 CNG (68) | din 2017/10 până în 2018/05 | benzină / GNC / 81 kW | Vezi motorizarea |
| 1.4 Turbo (68) | din 2015/06 până în 2019/08 | benzină / 92 kW | Vezi motorizarea |
| 1.4 Turbo (68) | din 2015/10 până în 2019/08 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
ASTRA K caroserie închisă/break 4 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 (35) | începând cu 2018/05 | benzină / 77 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 (35) | din 2018/05 până în 2019/08 | benzină / 77 kW | Vezi motorizarea |
| 1.4 (35) | începând cu 2018/06 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
| 1.4 (35) | din 2018/06 până în 2021/09 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
ASTRA K Sports Tourer (B16) 9 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 Turbo (35) | din 2018/06 până în 2019/08 | benzină / 77 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 Turbo (35) | din 2018/06 până în 2019/08 | benzină / 66 kW | Vezi motorizarea |
| 1.2 Turbo (35) | din 2019/08 până în 2021/12 | benzină / 81 kW | Vezi motorizarea |
| 1.2 Turbo (35) | din 2019/08 până în 2021/12 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
| 1.2 Turbo (35) | din 2019/08 până în 2021/12 | benzină / 107 kW | Vezi motorizarea |
| 1.4 (35) | din 2016/04 până în 2018/05 | benzină / 74 kW | Vezi motorizarea |
| 1.4 CNG (35) | din 2017/08 până în 2018/05 | benzină / GNC / 81 kW | Vezi motorizarea |
| 1.4 Turbo (35) | din 2016/04 până în 2019/08 | benzină / 92 kW | Vezi motorizarea |
| 1.4 Turbo (35) | din 2016/04 până în 2019/08 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
CORSA E (X15) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 (08, 68) | începând cu 2014/09 | benzină / 66 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 (08, 68) | începând cu 2014/09 | benzină / 85 kW | Vezi motorizarea |
INSIGNIA A (G09) 5 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 2.0 E85 Turbo (68) | din 2010/10 până în 2017/03 | benzină / etanol / 162 kW | Vezi motorizarea |
| 2.0 Turbo (68) | din 2008/07 până în 2017/03 | benzină / 162 kW | Vezi motorizarea |
| 2.0 Turbo (68) | din 2014/04 până în 2017/03 | benzină / 184 kW | Vezi motorizarea |
| 2.0 Turbo 4x4 (68) | din 2011/07 până în 2017/03 | benzină / 184 kW | Vezi motorizarea |
| 2.0 Turbo 4x4 (68) | din 2008/07 până în 2017/03 | benzină / 162 kW | Vezi motorizarea |
INSIGNIA A Country Tourer (G09) 1 motorizare
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 2.0 Turbo 4x4 (47) | din 2013/09 până în 2017/03 | benzină / 184 kW | Vezi motorizarea |
INSIGNIA A sedan (G09) 5 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 2.0 Turbo (69) | din 2008/07 până în 2017/03 | benzină / 162 kW | Vezi motorizarea |
| 2.0 Turbo (69) | din 2014/04 până în 2017/03 | benzină / 184 kW | Vezi motorizarea |
| 2.0 Turbo 4x4 (69) | din 2011/07 până în 2017/03 | benzină / 184 kW | Vezi motorizarea |
| 2.0 Turbo 4x4 (69) | din 2008/07 până în 2017/03 | benzină / 162 kW | Vezi motorizarea |
| 2.0 Turbo E85 (69) | din 2008/07 până în 2017/03 | benzină / etanol / 162 kW | Vezi motorizarea |
INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 5 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 2.0 E85 Turbo (35) | din 2010/09 până în 2011/11 | benzină / etanol / 162 kW | Vezi motorizarea |
| 2.0 Turbo (35) | din 2008/07 până în 2013/06 | benzină / 162 kW | Vezi motorizarea |
| 2.0 Turbo (35) | din 2014/04 până în 2017/03 | benzină / 184 kW | Vezi motorizarea |
| 2.0 Turbo 4x4 (35) | din 2008/07 până în 2011/06 | benzină / 162 kW | Vezi motorizarea |
| 2.0 Turbo 4x4 (35) | din 2011/09 până în 2017/03 | benzină / 184 kW | Vezi motorizarea |
INSIGNIA B Country Tourer (Z18) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.5 (47) | începând cu 2017/06 | benzină / 121 kW | Vezi motorizarea |
| 2.0 4x4 (47) | începând cu 2017/06 | benzină / 191 kW | Vezi motorizarea |
INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 4 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.5 (68) | începând cu 2017/03 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.5 (68) | începând cu 2017/03 | benzină / 121 kW | Vezi motorizarea |
| 2.0 (68) | începând cu 2020/04 | benzină / 147 kW | Vezi motorizarea |
| 2.0 4x4 (68) | începând cu 2017/03 | benzină / 191 kW | Vezi motorizarea |
INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 4 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.5 (35) | începând cu 2017/03 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.5 (35) | începând cu 2017/03 | benzină / 121 kW | Vezi motorizarea |
| 2.0 (35) | începând cu 2020/04 | benzină / 147 kW | Vezi motorizarea |
| 2.0 4x4 (35) | începând cu 2017/03 | benzină / 191 kW | Vezi motorizarea |
KARL (C16) 3 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 | din 2018/01 până în 2019/03 | benzină / 54 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 | din 2015/01 până în 2018/03 | benzină / 55 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 LPG | din 2015/02 până în 2018/03 | benzină / GPL / 54 kW | Vezi motorizarea |
MOKKA / MOKKA X (J13) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.4 4x4 (_76) | începând cu 2016/06 | benzină / 112 kW | Vezi motorizarea |
| 1.4 4x4 (_76) | din 2016/06 până în 2019/12 | benzină / 112 kW | Vezi motorizarea |
Referințe de catalog
Compară referințele de catalog, producătorul și tipul piesei înainte de comandă.
Verifică prețul, disponibilitatea, livrarea și condițiile de retur direct pe pagina ofertei de la GafaAuto.ro înainte de comandă.