Cod OE din catalog

Arcuri lamelare pentru OE 5135 18 – alternative și vehicule compatibile

Pentru codul OE 5135 18 am găsit 7 produse compatibile disponibile. Categoria piesei: „Arcuri lamelare”. Cel mai mic preț afișat este 6,00 lei. 7 produse sunt în stoc. În listă apar produse de la 3RG, FAST, TEDGUM și ORIGINAL IMPERIUM. Compară codurile MPN, prețurile, disponibilitatea și specificațiile afișate. Înainte de comandă, verifică potrivirea după seria de șasiu (VIN) sau numărul de înmatriculare.

Cod OE normalizat
513518
Preț de la
6,00 lei
Alternative afișate
7
Producători
5
Alternative disponibile

Alternative pentru codul OE 5135 18

Pentru OE 5135 18 comparăm 7 produse. În selecția afișată se regăsesc, de exemplu, 3RG 50911, FAST FT18394, TEDGUM TED 00212739 și TEDGUM TED 00212735. Prețurile afișate sunt cuprinse între 6,00 lei și 80,00 lei. 7 produse sunt în stoc.

Comparație tehnică

Diferențe între alternative

Variantele afișate diferă în special la următorii parametri: Partea de montare (Axa spate ambele parti, Puntea spate, Spate și Deasupra), Greutate (0,015 kg, 23 g, 0,052 kg și 0,276 kg) și Diametru interior (20 mm, 18 mm, 12 mm și 17 mm). Compară și codurile MPN, prețurile și disponibilitatea.

Producător și MPN Preț Disponibilitate Partea de montareGreutateDiametru interiorDiametru exterior Detalii
3RG MPN 3RG 50911 6,00 lei În stoc Axa spate ambele parti0,015 [kg]20 [mm]— Detalii
FAST MPN FAST FT18394 8,00 lei În stoc ——18 [mm]30 [mm] Detalii
TEDGUM MPN TED 00212739 11,00 lei În stoc Deasupra0,017 [kg]17 [mm]30 [mm] Detalii
TEDGUM MPN TED 00212735 12,00 lei În stoc Spate0,052 [kg]12 [mm]27 [mm] Detalii
ORIGINAL IMPERIUM MPN ORI 27874 13,00 lei În stoc —23 [g]—— Detalii
TEDGUM MPN TED 00213954 54,00 lei În stoc Puntea spate0,276 [kg]—— Detalii
DENCKERMANN MPN DNC D300543 80,00 lei În stoc Puntea spate——— Detalii
Glisează tabelul lateral pentru mai mulți parametri
Compatibilitate

Vehicule asociate codului OE 5135 18

Asocierea afișată din catalog include 26 de modele, printre care Fiat Ducato caroserie închisă (280_), Fiat Doblo caroserie închisă/monovolum (223_) și Fiat Ducato Panorama (280_). Pentru modelul Fiat Ducato caroserie închisă (280_) sunt înregistrate 15 motorizări. Verifică potrivirea exactă după seria de șasiu (VIN), numărul de înmatriculare, motorizare și specificațiile piesei.

Fiat Ducato caroserie închisă (280_) 15 motorizări asociate Fiat Doblo caroserie închisă/monovolum (223_) 14 motorizări asociate Fiat Ducato Panorama (280_) 13 motorizări asociate Fiat Doblo monovolum (119_, 223_) 12 motorizări asociate Citroën C25 caroserie închisă (280_, 290_) 11 motorizări asociate Citroën C25 autobuz (280_, 290_) 10 motorizări asociate Fiat Fiorino caroserie închisă/monovolum (146_) 10 motorizări asociate Fiat Ducato Panorama (290_) 9 motorizări asociate Fiat Ducato platou/șasiu (280_) 9 motorizări asociate Fiat Ducato platou/șasiu (290_) 8 motorizări asociate Fiat Ducato caroserie închisă (290_) 7 motorizări asociate Fiat Fiorino monovolum (146_) 7 motorizări asociate Fiat Fiorino PICK UP (146_) 7 motorizări asociate Citroën C25 platou/șasiu (280_, 290_) 6 motorizări asociate Peugeot J5 autobuz (290P) 6 motorizări asociate Peugeot J5 caroserie închisă (290L) 6 motorizări asociate Peugeot J5 platou/șasiu (290L) 6 motorizări asociate Peugeot J5 autobuz (280P) 5 motorizări asociate Peugeot J5 caroserie închisă (280L) 5 motorizări asociate Peugeot J5 platou/șasiu (280L) 5 motorizări asociate Fiat Fiorino caroserie închisă/monovolum (225_) 3 motorizări asociate Fiat Talento autobuz (290_) 2 motorizări asociate Fiat Talento caroserie închisă (290_) 2 motorizări asociate Fiat Talento platou/șasiu (290_) 2 motorizări asociate Fiat Palio Weekend (178_, 173_, 373_, 374_, 171_) 1 motorizare asociată Fiat Scudo caroserie închisă (220_) 1 motorizare asociată