HEPU Pompă de apă, răcire motor P968
420,00 lei
Indisponibil momentan
Indisponibil momentan
Stare
Nou
Descrierea produsului
Detalii despre produs
Produsul HEPU Pompă de apă, răcire motor P968 nu se află momentan în oferta activă a comerciantului. Pagina rămâne disponibilă pentru compararea codurilor și a datelor tehnice.
Dacă produsul reapare în catalogul comerciantului, prețul și disponibilitatea se vor actualiza automat la următorul import.
Specificații
Parametri tehnici
Compară valorile importante ale produsului înainte de cumpărare.
- Mod de operare
- Mecanic
- Articol suplimentar / informații suplimentare
- Cu etanșare
- Număr aripi/pale
- 8
Vehicule compatibile
Deschide marca și modelul pentru a verifica motorizările compatibile cu această piesă.
Dacia
18 motorizări
DUSTER (HM_) 7 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 LPG (HMMT) | începând cu 2019/01 | benzină / GPL / 74 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 TCe 100 (HMMT) | începând cu 2019/01 | benzină / 74 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 TCe 90 (HMM6) | începând cu 2021/05 | benzină / 67 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 130 (HMMF) | începând cu 2019/01 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 130 4x4 (HMMF) | începând cu 2019/01 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 150 (HMM3) | începând cu 2019/01 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 150 4x4 (HMM3) | începând cu 2019/01 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
LODGY (JS_) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 100 (JSNU) | începând cu 2019/01 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 130 (JSNE) | începând cu 2019/01 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
LOGAN II 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 LPG | începând cu 2019/11 | benzină / GPL / 74 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 TCe 100 | începând cu 2019/11 | benzină / 74 kW | Vezi motorizarea |
LOGAN MCV II 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 LPG (K8ML) | începând cu 2019/11 | benzină / GPL / 74 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 TCe 100 | începând cu 2019/11 | benzină / 74 kW | Vezi motorizarea |
SANDERO II (B8_) 1 motorizare
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 LPG (B8ML) | începând cu 2019/11 | benzină / GPL / 74 kW | Vezi motorizarea |
SANDERO III 4 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 TCe 100 | începând cu 2021/01 | benzină / 74 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 TCe 100 ECO-G | începând cu 2021/01 | benzină / GPL / 74 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 TCe 90 | începând cu 2021/01 | benzină / 67 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 TCe LPG | începând cu 2021/01 | benzină / GPL / 67 kW | Vezi motorizarea |
Mercedes-Benz
32 de motorizări
A-CLASS (W177) 5 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| A 160 (177.082) | începând cu 2018/06 | benzină / 80 kW | Vezi motorizarea |
| A 180 (177.084) | începând cu 2018/06 | benzină / 100 kW | Vezi motorizarea |
| A 200 (177.087) | începând cu 2018/03 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| A 200 (177.087) | începând cu 2018/06 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
| A 200 4-matic (177.088) | începând cu 2020/10 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
A-CLASS sedan (V177) 5 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| A 180 (177.184) | începând cu 2019/04 | benzină / 100 kW | Vezi motorizarea |
| A 200 (177.187) | începând cu 2018/09 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| A 200 (177.187) | începând cu 2018/09 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
| A 200 4-matic (177.188) | începând cu 2020/10 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| A 250 e (177.186) | începând cu 2019/08 | benzină / electric / 160 kW | Vezi motorizarea |
B-CLASS Sports Tourer (W247) 5 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| B 160 (247.082) | începând cu 2019/04 | benzină / 80 kW | Vezi motorizarea |
| B 180 (247.084) | începând cu 2018/12 | benzină / 100 kW | Vezi motorizarea |
| B 200 (247.087) | începând cu 2018/12 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| B 200 (247.087) | începând cu 2019/01 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
| B 200 4-matic (247.088) | începând cu 2020/10 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
CLA (C118) 6 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| CLA 180 (118.384) | începând cu 2019/03 | benzină / 100 kW | Vezi motorizarea |
| CLA 180 Mild-Hybrid (118.384) | începând cu 2023/03 | benzină / electric / 100 kW | Vezi motorizarea |
| CLA 200 (118.387) | începând cu 2019/03 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
| CLA 200 (118.387) | începând cu 2019/03 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| CLA 200 4-matic (118.388) | începând cu 2020/10 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| CLA 200 Mild-Hybrid (118.387) | începând cu 2023/03 | benzină / electric / 120 kW | Vezi motorizarea |
CLA Shooting Brake (X118) 5 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| CLA 180 (118.684) | începând cu 2019/06 | benzină / 100 kW | Vezi motorizarea |
| CLA 180 Mild-Hybrid (118.684) | începând cu 2023/03 | benzină / electric / 100 kW | Vezi motorizarea |
| CLA 200 (118.687) | începând cu 2019/06 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
| CLA 200 (118.687) | începând cu 2019/06 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| CLA 200 Mild-Hybrid (118.687) | începând cu 2023/03 | benzină / electric / 120 kW | Vezi motorizarea |
GLA (H247) 3 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| GLA 180 (247.784) | începând cu 2020/07 | benzină / 100 kW | Vezi motorizarea |
| GLA 200 (247.787) | începând cu 2020/02 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| GLA 200 4-matic (247.788) | începând cu 2020/10 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
GLB (X247) 3 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| GLB 180 (247.684) | începând cu 2020/04 | benzină / 100 kW | Vezi motorizarea |
| GLB 200 (247.687) | începând cu 2019/08 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| GLB 200 4-matic (247.688) | din 2019/12 până în 2023/03 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
Nissan
7 motorizări
MICRA V (K14) 3 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 DIG-T 117 | începând cu 2019/02 | benzină / 86 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 IG-T | începând cu 2021/01 | benzină / 68 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 IG-T 100 | începând cu 2018/12 | benzină / 74 kW | Vezi motorizarea |
QASHQAI II (J11, J11_) 3 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 DIG-T | începând cu 2018/08 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 DIG-T | începând cu 2018/08 | benzină / 118 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 DIG-T | începând cu 2020/10 | benzină / 116 kW | Vezi motorizarea |
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1 motorizare
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 DIG-T | începând cu 2019/04 | benzină / 118 kW | Vezi motorizarea |
RENAULT
31 de motorizări
CAPTUR I (J5_, H5_) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 130 (J5NJ, J5NE) | din 2018/03 până în 2019/12 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 150 (J5NK, J5JS) | din 2018/03 până în 2019/12 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
CAPTUR II (HF_) 3 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| LPG (HFMT) | începând cu 2020/01 | benzină / GPL / 74 kW | Vezi motorizarea |
| TCe 100 (HFMT) | începând cu 2020/01 | benzină / 74 kW | Vezi motorizarea |
| TCe 90 (HFM6) | începând cu 2020/09 | benzină / 67 kW | Vezi motorizarea |
CLIO V (B7_) 3 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 LPG (B7MT) | începând cu 2019/06 | benzină / GPL / 74 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 TCe 100 (B7MT) | începând cu 2019/06 | benzină / 74 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 TCe 90 (B7MT) | începând cu 2020/08 | benzină / 67 kW | Vezi motorizarea |
GRAND SCÉNIC IV (R9_) 4 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 115 (R9N9) | din 2018/01 până în 2023/03 | benzină / 85 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 140 (R9NB) | din 2018/01 până în 2023/03 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 | din 2018/01 până în 2023/03 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (R9NC) | din 2018/09 până în 2023/03 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
KOLEOS II (HC_) 1 motorizare
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 160 (HCN2) | începând cu 2020/07 | benzină / 116 kW | Vezi motorizarea |
MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) 5 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 100 (K9N8) | începând cu 2018/08 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 115 (K9N9) | începând cu 2018/01 | benzină / 85 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 140 (K9NB) | începând cu 2018/01 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (K9NC) | începând cu 2018/07 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (K9NC) | începând cu 2018/01 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
MEGANE IV sedan (LVA/M/N) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 115 (LVN9) | începând cu 2018/01 | benzină / 85 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 140 (LVNB) | începând cu 2018/01 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
MEGANE IV hatchback (B9A/M/N_) 5 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 100 (B9N8) | începând cu 2018/08 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 115 (B9N9) | începând cu 2018/01 | benzină / 85 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 140 (B9NB) | începând cu 2018/01 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (B9NC) | începând cu 2018/01 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (B9NC) | începând cu 2018/11 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
SCÉNIC IV (J9_) 4 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 115 (J9N9) | din 2018/01 până în 2022/07 | benzină / 85 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 140 | din 2018/01 până în 2022/07 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 | din 2018/01 până în 2022/07 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (J9NC) | din 2018/09 până în 2022/07 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
TALISMAN (LP_) 1 motorizare
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 160 (LPNC) | din 2019/01 până în 2022/03 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
TALISMAN Grandtour (KP_) 1 motorizare
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 160 (KPNC) | din 2019/01 până în 2022/03 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
Înainte de comandă
Verifică prețul, disponibilitatea, livrarea și condițiile de retur direct pe pagina ofertei de la GafaAuto.ro înainte de comandă.