ELRING Set garnituri, carter 464.900
171,00 lei
În stoc
Stare
Nou
Descrierea produsului
Detalii despre produs
Set garnituri, carter 464.900 de la producător ELRING.
Specificații
Parametri tehnici
Compară valorile importante ale produsului înainte de cumpărare.
- Articol suplimentar / informații suplimentare
- Cu simering arbore cotit
- Pentru codul original (OE)
- 10101-00Q2M
- Set de reparație alternativ
- 109.730
Vehicule compatibile
Deschide marca și modelul pentru a verifica motorizările compatibile cu această piesă.
Dacia
30 de motorizări
DOKKER Express caroserie închisă/monovolum 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 100 (FENU) | începând cu 2019/08 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 130 (FENE) | începând cu 2019/08 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
DOKKER monovolum (KE_) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 100 (KENU) | începând cu 2019/08 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 130 (KENE) | începând cu 2019/03 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
DUSTER (HM_) 9 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 LPG (HMMT) | începând cu 2019/01 | benzină / GPL / 74 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 TCe 100 (HMMT) | începând cu 2019/01 | benzină / 74 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 TCe 100 4x4 (HMMT) | începând cu 2019/01 | benzină / 74 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 TCe 90 | începând cu 2021/05 | benzină / 67 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 TCe LPG | începând cu 2021/06 | benzină / GPL / 67 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 130 (HMMF) | începând cu 2019/01 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 130 4x4 (HMMF) | începând cu 2019/01 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 150 (HMM3) | începând cu 2019/01 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 150 4x4 (HMM3) | începând cu 2019/01 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
JOGGER (RK_) 3 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 TCe 100 ECO-G (RKMT) | începând cu 2021/09 | benzină / GPL / 74 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 TCe 110 (RKMD) | începând cu 2021/09 | benzină / 81 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 TCe 90 ECO-G (RKMT) | începând cu 2021/09 | benzină / GPL / 67 kW | Vezi motorizarea |
LODGY (JS_) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 100 (JSNU) | începând cu 2019/01 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 130 (JSNE) | începând cu 2019/01 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
LOGAN II 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 LPG | începând cu 2019/11 | benzină / GPL / 74 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 TCe 100 | începând cu 2019/11 | benzină / 74 kW | Vezi motorizarea |
LOGAN III (3K_) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 TCe 100 ECO-G | începând cu 2021/05 | benzină / GPL / 74 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 TCe 90 (3KM6) | începând cu 2021/05 | benzină / 67 kW | Vezi motorizarea |
LOGAN MCV II 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 LPG (K8ML) | începând cu 2019/11 | benzină / GPL / 74 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 TCe 100 | începând cu 2019/11 | benzină / 74 kW | Vezi motorizarea |
SANDERO II 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 LPG (B8ML) | începând cu 2019/11 | benzină / GPL / 74 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 TCe 100 (B8ML) | începând cu 2019/11 | benzină / 74 kW | Vezi motorizarea |
SANDERO III 4 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 TCe 100 | începând cu 2021/01 | benzină / 74 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 TCe 100 ECO-G | începând cu 2021/01 | benzină / GPL / 74 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 TCe 90 | începând cu 2021/01 | benzină / 67 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 TCe 90 ECO-G | începând cu 2021/01 | benzină / GPL / 67 kW | Vezi motorizarea |
Mercedes-Benz
39 de motorizări
A-CLASS (W177) 6 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| A 160 (177.082) | începând cu 2018/06 | benzină / 80 kW | Vezi motorizarea |
| A 180 (177.084) | începând cu 2018/06 | benzină / 100 kW | Vezi motorizarea |
| A 200 (177.087) | începând cu 2018/03 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| A 200 (177.087) | începând cu 2018/06 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
| A 200 4-matic (177.088) | începând cu 2020/10 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| A 250 e (177.086) | începând cu 2019/08 | benzină / electric / 160 kW | Vezi motorizarea |
A-CLASS sedan (V177) 5 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| A 180 (177.184) | începând cu 2019/04 | benzină / 100 kW | Vezi motorizarea |
| A 200 (177.187) | începând cu 2018/09 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| A 200 (177.187) | începând cu 2018/09 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
| A 200 4-matic (177.188) | începând cu 2020/10 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| A 250 e (177.186) | începând cu 2019/08 | benzină / electric / 160 kW | Vezi motorizarea |
B-CLASS Sports Tourer (W247) 6 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| B 160 (247.082) | începând cu 2019/04 | benzină / 80 kW | Vezi motorizarea |
| B 180 (247.084) | începând cu 2018/12 | benzină / 100 kW | Vezi motorizarea |
| B 200 (247.087) | începând cu 2018/12 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| B 200 (247.087) | începând cu 2019/01 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
| B 200 4-matic (247.088) | începând cu 2020/10 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| B 250 e (247.086) | începând cu 2020/06 | benzină / electric / 160 kW | Vezi motorizarea |
CITAN caroserie închisă/monovolum (W420) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 110 (420.653) | începând cu 2021/09 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 113 (420.663, 420.665) | începând cu 2021/09 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
CITAN Tourer (W420) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 110 (420.753) | începând cu 2021/09 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
| 113 (420.763, 420.765) | începând cu 2021/09 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
CLA (C118) 5 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| CLA 180 (118.384) | începând cu 2019/03 | benzină / 100 kW | Vezi motorizarea |
| CLA 200 (118.387) | începând cu 2019/03 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| CLA 200 (118.387) | începând cu 2019/03 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
| CLA 200 4-matic (118.388) | începând cu 2020/10 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| CLA 250 e (118.386) | începând cu 2020/06 | benzină / electric / 160 kW | Vezi motorizarea |
CLA Shooting Brake (X118) 4 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| CLA 180 (118.684) | începând cu 2019/06 | benzină / 100 kW | Vezi motorizarea |
| CLA 200 (118.687) | începând cu 2019/06 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| CLA 200 (118.687) | începând cu 2019/06 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
| CLA 250 e (118.686) | începând cu 2020/06 | benzină / electric / 160 kW | Vezi motorizarea |
GLA (H247) 4 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| GLA 180 (247.784) | începând cu 2020/07 | benzină / 100 kW | Vezi motorizarea |
| GLA 200 (247.787) | începând cu 2020/02 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| GLA 200 4-matic (247.788) | începând cu 2020/10 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| GLA 250 e (247.786) | începând cu 2020/06 | benzină / electric / 160 kW | Vezi motorizarea |
GLB (X247) 3 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| GLB 180 (247.684) | începând cu 2020/04 | benzină / 100 kW | Vezi motorizarea |
| GLB 200 (247.687) | începând cu 2019/08 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| GLB 200 4-matic (247.688) | începând cu 2020/10 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
T-CLASS monovolum (W420) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| T 160 (420.853) | începând cu 2022/05 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
| T 180 (420.863, 420.865) | începând cu 2022/05 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
Mitsubishi
4 motorizări
ASX (VSX_, VSE_) 3 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 (VSXG0) | începând cu 2023/01 | benzină / 67 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 MHEV (VSXG3) | începând cu 2023/01 | benzină / electric / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 MHEV (VSXG3) | începând cu 2023/01 | benzină / electric / 116 kW | Vezi motorizarea |
COLT VII hatchback (VB_) 1 motorizare
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 MPi (VBXG0) | începând cu 2023/09 | benzină / 67 kW | Vezi motorizarea |
Nissan
12 motorizări
MICRA V (K14) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 IG-T | începând cu 2021/01 | benzină / 68 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 IG-T 100 | începând cu 2018/12 | benzină / 74 kW | Vezi motorizarea |
QASHQAI II SUV (J11, J11_) 3 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 DIG-T | începând cu 2018/08 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 DIG-T | începând cu 2018/08 | benzină / 118 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 DIG-T | începând cu 2020/10 | benzină / 116 kW | Vezi motorizarea |
QASHQAI III (J12) 3 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 DIG-T | începând cu 2021/04 | benzină / electric / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 DIG-T | începând cu 2021/04 | benzină / electric / 116 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 DIG-T pohon vsetkych kolies | începând cu 2021/04 | benzină / electric / 116 kW | Vezi motorizarea |
TOWNSTAR caroserie închisă/monovolum (XFK) 1 motorizare
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 | începând cu 2021/12 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
TOWNSTAR monovolum (XFK) 1 motorizare
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 | începând cu 2021/12 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 DIG-T | începând cu 2019/04 | benzină / 118 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 DIG-T | începând cu 2021/06 | benzină / 116 kW | Vezi motorizarea |
RENAULT
60 de motorizări
ARKANA I (LCM_, LDN_) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 140 (LDN0) | începând cu 2020/09 | benzină / electric / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (LDN1) | începând cu 2021/03 | benzină / electric / 116 kW | Vezi motorizarea |
AUSTRAL 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| TCe 140 (HGMF) | începând cu 2022/07 | benzină / electric / 103 kW | Vezi motorizarea |
| TCe 160 (HGMJ) | începând cu 2022/07 | benzină / electric / 116 kW | Vezi motorizarea |
CAPTUR I (J5_, H5_) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 130 (J5NJ, J5NE) | începând cu 2018/03 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 150 (J5NK, J5JS) | începând cu 2018/03 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
CAPTUR II (HF_) 8 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 TCe 90 ECO-G (HFM6) | începând cu 2021/01 | benzină / GPL / 67 kW | Vezi motorizarea |
| LPG (HFMT) | începând cu 2020/01 | benzină / GPL / 74 kW | Vezi motorizarea |
| TCe 100 (HFMT) | începând cu 2020/01 | benzină / 74 kW | Vezi motorizarea |
| TCe 130 (HFMF) | începând cu 2020/01 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
| TCe 140 (HFN0) | începând cu 2020/01 | benzină / electric / 103 kW | Vezi motorizarea |
| TCe 155 (HFMN) | începând cu 2020/01 | benzină / 113 kW | Vezi motorizarea |
| TCe 160 (HFN1) | începând cu 2020/09 | benzină / electric / 116 kW | Vezi motorizarea |
| TCe 90 (HFM6) | începând cu 2020/09 | benzină / 67 kW | Vezi motorizarea |
CLIO V (B7_) 6 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 LPG (B7MT) | începând cu 2019/06 | benzină / GPL / 74 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 LPG (B7MT) | începând cu 2021/11 | benzină / GPL / 67 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 TCe 100 (B7MT) | începând cu 2019/06 | benzină / 74 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 TCe 90 (B7MT) | începând cu 2020/08 | benzină / 67 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 130 (B7MF) | începând cu 2019/06 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 140 (B7N0) | începând cu 2020/09 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
EXPRESS caroserie închisă/monovolum 1 motorizare
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 100 (F6MA) | începând cu 2021/05 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
GRAND SCÉNIC IV (R9_) 5 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 115 (R9N9) | din 2018/01 până în 2023/03 | benzină / 85 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 140 (R9NB) | din 2018/01 până în 2023/03 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 | din 2018/01 până în 2023/03 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (R9NC) | din 2018/09 până în 2023/03 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (R9NC) | din 2022/01 până în 2023/03 | benzină / 116 kW | Vezi motorizarea |
KADJAR (HA_, HL_) 3 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 140 (HLNB, HLN1) | începând cu 2018/08 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (HLN2) | începând cu 2021/07 | benzină / 116 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (HLNC) | începând cu 2018/08 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
KANGOO III caroserie închisă/monovolum 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 100 (FJMA) | începând cu 2021/06 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 130 (FJMB) | începând cu 2021/06 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
KANGOO III monovolum 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| TCe 100 (KJMA) | începând cu 2021/07 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
| TCe 130 (KJMB) | începând cu 2021/07 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
KOLEOS II (HC_) 1 motorizare
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 160 (HCN2) | începând cu 2020/07 | benzină / 116 kW | Vezi motorizarea |
MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) 7 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 TCe 115 (K9MB, K9MW) | începând cu 2021/07 | benzină / 84 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 100 (K9N8) | începând cu 2018/08 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 115 (K9N9) | începând cu 2018/01 | benzină / 85 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 140 (K9NB) | începând cu 2018/01 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (K9NC) | începând cu 2018/01 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (K9NC) | începând cu 2018/07 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (K9NC) | începând cu 2020/08 | benzină / 116 kW | Vezi motorizarea |
MEGANE IV sedan 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 115 (LVN9) | începând cu 2018/01 | benzină / 85 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 140 (LVNB) | începând cu 2018/01 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
MEGANE IV hatchback (B9A/M/N_) 7 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 TCe 115 (B9MD, B9MW) | începând cu 2020/10 | benzină / 84 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 100 (B9N8) | începând cu 2018/08 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 115 (B9N9) | începând cu 2018/01 | benzină / 85 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 140 (B9NB) | începând cu 2018/01 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (B9NC) | începând cu 2018/01 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (B9NC) | începând cu 2018/11 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (B9NC) | începând cu 2020/08 | benzină / 116 kW | Vezi motorizarea |
SCÉNIC IV (J9_) 4 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 115 (J9N9) | din 2018/01 până în 2022/07 | benzină / 85 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 140 | din 2018/01 până în 2022/07 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 | din 2018/01 până în 2022/07 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (J9NC) | din 2018/09 până în 2022/07 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
TALISMAN (LP_) 3 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 140 (LPNB) | din 2021/07 până în 2022/03 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (LPNC, LPNB) | din 2021/07 până în 2022/03 | benzină / 116 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (LPNC) | din 2019/01 până în 2022/03 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
TALISMAN Grandtour (KP_) 3 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 140 (KPNB) | din 2021/07 până în 2022/03 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (KPNC) | din 2019/01 până în 2022/03 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (KPNC) | din 2021/07 până în 2022/03 | benzină / 116 kW | Vezi motorizarea |
Înainte de comandă
Verifică prețul, disponibilitatea, livrarea și condițiile de retur direct pe pagina ofertei de la GafaAuto.ro înainte de comandă.


