CORTECO Etanșare, supape 12037059
Detalii despre produs
Această piesă are marca CORTECO și codul de catalog COR 12037059. Pentru comparația cu alte piese sunt disponibile referințele de catalog 12033400, 132074604R, 308.610, 70-42742-00 și 04E109675A.
Producătorul precizează următoarele date tehnice: înălțime – 10 mm; diametru exterior – 7,8 mm; și diametru interior – 5 mm. Înainte de comandă compară informațiile cu datele piesei originale și verifică versiunea exactă a vehiculului.
Parametri tehnici
Compară valorile importante ale produsului înainte de cumpărare.
- Înălțime
- 10 [mm]
- Diametru exterior
- 7,8 [mm]
- Diametru exterior 1
- 11,5 [mm]
- Diametru interior
- 5 [mm]
- Material
- FPM (cauciuc fluor)
Vehicule compatibile
Deschide marca și modelul pentru a verifica motorizările compatibile cu această piesă.
Dacia
11 motorizări
DOKKER caroserie închisă/monovolum 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 100 (FENU) | din 2019/08 până în 2021/12 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 130 (FENE) | din 2019/08 până în 2021/12 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
DOKKER monovolum (KE_) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 100 (KENU) | din 2019/08 până în 2021/12 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 130 (KENE) | din 2019/03 până în 2021/12 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
DUSTER (HM_) 5 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 130 (HMMF) | începând cu 2019/01 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 130 4x4 (HMMF) | începând cu 2019/01 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 130 4x4 (HMMF) | începând cu 2019/01 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 150 (HMM3) | începând cu 2019/01 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 150 4x4 (HMM3) | începând cu 2019/01 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
LODGY (JS_) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 100 (JSNU) | începând cu 2019/01 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 130 (JSNE) | începând cu 2019/01 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
RENAULT
33 de motorizări
CAPTUR I (J5_, H5_) 4 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 130 (J5NJ, J5NE) | începând cu 2018/03 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 130 (J5NJ, J5NE) | din 2018/03 până în 2019/12 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 150 (J5NK, J5JS) | începând cu 2018/03 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 150 (J5NK, J5JS) | din 2018/03 până în 2019/12 | benzină / 110 kW | Vezi motorizarea |
CLIO V (B7_) 1 motorizare
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 130 (B7MF) | începând cu 2019/06 | benzină / 96 kW | Vezi motorizarea |
GRAND SCÉNIC IV (R9_) 4 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 115 (R9N9) | din 2018/01 până în 2023/03 | benzină / 85 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 140 (R9NB) | din 2018/01 până în 2023/03 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 | din 2018/01 până în 2023/03 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (R9NC) | din 2018/09 până în 2023/03 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
KADJAR (HA_, HL_) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 140 (HLNB, HLN1) | începând cu 2018/08 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (HLNC) | începând cu 2018/08 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_) 9 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 100 (K9N8) | începând cu 2018/08 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 100 (K9N8) | începând cu 2018/08 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 115 (K9N9) | începând cu 2018/01 | benzină / 85 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 115 (K9N9) | începând cu 2018/01 | benzină / 85 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 140 (K9NB) | începând cu 2018/01 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 140 (K9NB) | începând cu 2018/01 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (K9NC) | începând cu 2018/01 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (K9NC) | începând cu 2018/07 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (K9NC) | începând cu 2018/01 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
MEGANE IV sedan (LVA/M/N) 2 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 115 (LVN9) | începând cu 2018/01 | benzină / 85 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 140 (LVNB) | începând cu 2018/01 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
MEGANE IV hatchback (B9A/M/N_) 5 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 100 (B9N8) | începând cu 2018/08 | benzină / 75 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 115 (B9N9) | începând cu 2018/01 | benzină / 85 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 140 (B9NB) | începând cu 2018/01 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (B9NC) | începând cu 2018/01 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (B9NC) | începând cu 2018/11 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
SCÉNIC IV (J9_) 4 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 115 (J9N9) | din 2018/01 până în 2022/07 | benzină / 85 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 140 | din 2018/01 până în 2022/07 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 | din 2018/01 până în 2022/07 | benzină / 120 kW | Vezi motorizarea |
| 1.3 TCe 160 (J9NC) | din 2018/09 până în 2022/07 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
TALISMAN (LP_) 1 motorizare
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 160 (LPNC) | din 2019/01 până în 2022/03 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
TALISMAN Grandtour (KP_) 1 motorizare
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.3 TCe 160 (KPNC) | din 2019/01 până în 2022/03 | benzină / 117 kW | Vezi motorizarea |
SEAT
1 motorizare
Mii (KF1, KE1) 1 motorizare
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 EcoFuel | din 2012/10 până în 2019/07 | benzină / GNC / 50 kW | Vezi motorizarea |
Škoda
6 motorizări
OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 3 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.2 TSI | din 2012/11 până în 2017/02 | benzină / 77 kW | Vezi motorizarea |
| 1.2 TSI | din 2012/11 până în 2017/02 | benzină / 63 kW | Vezi motorizarea |
| 1.4 TSI | din 2012/11 până în 2017/02 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 3 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.2 TSI | din 2012/11 până în 2017/02 | benzină / 77 kW | Vezi motorizarea |
| 1.2 TSI | din 2012/11 până în 2017/02 | benzină / 63 kW | Vezi motorizarea |
| 1.4 TSI | din 2012/11 până în 2017/02 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
Volkswagen
11 motorizări
GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 4 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.2 TSI | din 2012/08 până în 2017/03 | benzină / 63 kW | Vezi motorizarea |
| 1.2 TSI | din 2012/11 până în 2017/03 | benzină / 77 kW | Vezi motorizarea |
| 1.4 TSI | din 2012/11 până în 2017/03 | benzină / 90 kW | Vezi motorizarea |
| 1.4 TSI | din 2012/08 până în 2017/07 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
GOLF VII Variant (BA5, BV5) 3 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.2 TSI | din 2013/05 până în 2017/03 | benzină / 63 kW | Vezi motorizarea |
| 1.2 TSI | din 2013/04 până în 2020/08 | benzină / 77 kW | Vezi motorizarea |
| 1.4 TSI | din 2013/05 până în 2020/08 | benzină / 103 kW | Vezi motorizarea |
UP! (121, 122, BL1, BL2, BL3, 123) 4 motorizări
| Motorizare | Perioadă | Combustibil / putere | Vezi motorizarea |
|---|---|---|---|
| 1.0 | din 2011/08 până în 2020/08 | benzină / 44 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 | din 2011/08 până în 2019/11 | benzină / 55 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 EcoFuel | începând cu 2012/11 | benzină / GNC / 50 kW | Vezi motorizarea |
| 1.0 EcoFuel | din 2012/11 până în 2023/11 | benzină / GNC / 50 kW | Vezi motorizarea |
Referințe de catalog
Compară referințele de catalog, producătorul și tipul piesei înainte de comandă.
Verifică prețul, disponibilitatea, livrarea și condițiile de retur direct pe pagina ofertei de la GafaAuto.ro înainte de comandă.